יתרונות בריאותיים פרי האסאי

May 1, 2013

נוגדי חמצון -  פרי האסאי מכיל נוגד חמצון רב עוצמה שממלא תפקיד חשוב בשמירה על הגוף. בכדי להישאר         בריא יש צורך בנוגדי חמצון שיעזרו לנקות את הגוף מרעלים ופסולת ולסייע בתיקון נזק לתאים הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים (תוצרי לוואי מזיקים מיוצרים על ידי הגוף). לנוגדי החמצון     תפקיד חשוב נוסף במניעה ושמירה על בריאות הלב.

 

 מקורות של אנתוציאנינים - פרי האסאי הוא אחד המקורות הטובים ביותר של אנתוציאנינים ופלבנואידים. אלו חומרים נוגדי חמצון רבי עוצמה המסייעים להגן על הגוף מפני לחץ. בדומה לפרי האסאי, יין אדום מכיל אף הוא תרכובות מסוג זה אך שלא כמו אסאי, יין אדום מכיל אלכוהול שעשוי להוות השפעה שלילית על בריאות, במיוחד אם הוא נצרך בעודף.

 

בריאות לב וכולסטרול נמוך- פרי האסאי מכיל גם הרבה אומגה 6 ואומגה 9. שתי חומצות שומן אלו חשובות לשמירה על בריאות הלב. בדומה ליין אדום מחקרים שונים מראים כי שני חומצות שומן אלו יכולות לסייע בהורדת כולסטרול בזרם הדם.ולספק הגנה לתאים שלנו על ידי מניעת קרישי דם, שיפור זרימת דם כללי והרגת כלי הדם. ביחס ישיר, רמת כולסטרול נמוכה יותר תורמת לשמירה על בריאות הלב.

 5. בריאות מערכת עיכול/ הגנה מפני רעליםפירות יער ידועים ביכולתם הגבוהה לניקוי רעלים בגוף האדם ומהווים מקור מסורתי ידוע של סיבים תזונתיים. פרי האסאי מהווה גם מקור של סיבים וחלבון. שני חומרים אלה הם טובים לעיכול כאשר לב פרי האסאי ידוע ביעילות לשמור על מערכת עיכול בריאה, בריאות כבד ומתהדר בסגולות אנטי דלקתיות שמסייעות בסילוק רעלים מהגוף.\

7. אנטי אייג 'ינג ובריאות העורלמרות שאין ראיות מוצקות לכך, בעזרת שמירה על תאי העור נוגדי חמצון פרי האסאי נותנים מראה צעיר וזוהר יותר, ו"מאטים" את תהליך ההזדקנות .אבל שוב, יש צורך במחקרים נוספים על מנת לבסס טענה זו.כיום, מוצרי יופי וקוסמטיקה מודרניים רבים עושים שימוש בשמן האסאי. שוב, בשל תכולת נוגדי החמצון הגבוהה של השמן. האסאי, הוא אלטרנטיבה טבעית מצוינת לשמש תחליף למוצרי טיפוח עור מבוסס חומרים כימיים הפוגעים בעור בטווח הארוך.

 

ברזילאים כבר אוכלים את גרגרי פרי האסאי במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עור ומה אתכם?

 

להגביר את האנרגיהלצד היתרונות הבריאותיים הכוללים של פרי זה, תמצית האסאי יכולה להוביל לרמה כללית מוגברת של אנרגיה וסיבולת ועשויה לסייע להילחם בעייפות ותשישות. כל פעם שאת/ה צריך דחיפה...פשוט, לאכול חופן פירות יער, ואת/ה תהיה מוכן ללכת תוך זמן קצר!

 

אסאי בהרזיה ישנם מספר רב של פירות יער בריאים שיהוו תוספת נהדרת לתזונה. פרי האסאי ממשפחת פירות היער הוא מהבריאים ביותר שאי פעם נמצאו.תזונאים רבים ממליצים על שימוש בפרי מיוחד זה, האסאי יכול לעזור לנו לא רק לרדת במשקל אלה גם לשמור על משקל בריא!

 

11. סקס טוב יותרגרגרי יער אדומים מפורסם זה גם קשורים לזרימת דם מוגברת הכוללת בגוף האדם, תופעה שעשויה לתרום לחיזוק חשק מיני, במיוחד עבור גברים.

 

12. משפר את התפקוד המנטלימחקרים ראשוניים מראים כי האסאי עשוי למנוע חוסר איזון נפשי בנשים בגיל המעבר.

 

Tags:

Please reload

Featured Posts

יתרונות בריאותיים פרי האסאי

May 1, 2013

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MYacai 

everything is all about how to eat ​​right

מבית מלר'ס אירועים

צור קשר -                     Contact us 

לא סגורים על כל הפרטים, צריכים יעוץ מצוות מנהלי האירועים שלנו, מעוניינים לשמוע קצת יותר פרטים עלינו ולספר לנו עליכם, אנחנו כאן, נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה באשר היא. בהצלחה  

 

כתובתינו -                    Our Address

 

כתובת למשלוח דואר בן גוריון 61 הוד השרון.

משרדינו נמצאים במושב אלישמע 

מחסן הציוד 

עקבו אחרינו ברשת -          Follow Us
  • facebook-square
  • Twitter Square
  • linkedin-square
  • flickr-square

054-4-884-885

© 2013 by MyAcai.co.il . Proudly created by Ran Butbika with Wix.com